شرکت استیل کریمی تولید کننده انواع فلنج ها برای صنایع مختلف می‌باشد که در این بخش به توضیح کاربرد فلنج در دیگر صنایع مختلف می پردازیم و با کاربردهای وسیع فلنج ها آشنا می شویم. فلنج ها در صنایع از اهمیت بالایی برخوردار هستند از این رو تیم مهندسان و مدیران شرکت استیل کریمی بی وقفه برای نوآوری، پیشرفت و ارائه خدمات هرچه بیشتر تلاش می‌کنند.

 

کاربرد فلنج در اتصال دکل های مخابراتی

نکته مهم در دکل های مخابراتی این است که ابزار استفاده شده در ساخت این دکل­ ها باید توانایی تحمل وزن چند تنی این مجموعه را داشته باشند. نکته جالب توجه این است که در اتصال بخش­‌های مختلف دکل­ ها از فلنج ­ها استفاده می ­‌شود.

نوع دیگری از فلنج ها که فلنج هدایت کننده امواج هستند نیز در این صنعت استفاده می شود. کاربرد فلنج­ هدایت کننده امواج در دکل ­های مخابراتی، به عنوان متصل کننده بخش‌­های مختلف آنتن‌­ها است.

ابزار استفاده شده در دکل‌های مخابراتی باید توانایی تحمل وزن چند تنی این مجموعه را داشته باشند و این نکته‌ی مهمی در انتخاب قطعات می‌باشد که با انتخاب فلنج های با کیفیتی که برای اتصالات در این مجموعه صورت می‌گیرد می‌توان دوام و اعتباری دو چندان به‌ آنها بخشید؛

شرکت استیل کریمی تولید کننده انواع فلنج  با استاندارد های جهانی  به شما اطمینان خاطر از جهت کیفیت و دوام قطعات  را می‌دهد.

کاربرد فلنج در تجهیزات بیمارستانی

فلنج در تجهیزات پزشکی و بیمارستانی نیز کاربرد فراوان دارد. از آنجایی که کپسول­ های اکسیژن در تعداد زیاد به منظور کمک به تنفس بیمارها استفاده می­‌شوند باید به امنیت آن ها توجه بسیار داشت. احتمال نشتی یا انفجار کپسول اکسیژن از جمله خطراتی است که وجود دارد و در هنگام انتخاب کپسول لازم به توجه است.

کاربرد فلنج در کپسول های اکسیژن بسیار مفید است. در این کپسول­ ها در قسمت­‌ انتهایی از فلنج استفاده می­‌شود تا احتمال بروز خطرات نشتی و انفجار، کاهش داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.