5 نوع از اتصالات لوله

اتصالات لوله برای انتقال سیالات به مسافت های کوتاه یا طولانی به ایمن ترین روش ضروری است. اتصالات لوله در بسیاری از صنایع مانند ماشین آلات نساجی، صنعت نفت و گاز، خط لوله گاز، پروژه های زباله آب و بسیاری دیگر استفاده می شود.

1.) درپوش مسدود کننده لوله (End cap)

محصولات درپوش مسدود کننده لوله  End Caps عمدتا برای کنترل و کمک به جریان مایعات، گازها یا سایر مواد طراحی شده اند. به طور گسترده توسط بسیاری از شرکت ها و در کار اتصالات لوله استفاده می شود زیرا از انتهای لوله محافظت می کند.

درپوش مسدود کننده لوله

شرکت استیل کاران ماهان چند نوع از این درپوش ها را ارائه میدهد در لیست زیر می توانید مشاهده کنید :

 

2.) لوله اتصال سه راهی

سه راهی لوله اتصالات متقاطع با مواد اولیه با کیفیت بالا ساخته شده است که به طور گسترده برای اتصالات لوله استفاده می شود. همچنین به عنوان اتصالات چهار طرفه نیز شناخته می شود. سه راهی Cross Tee دارای یک ورودی است که به مایع اجازه عبور می دهد. تمام انتها در زاویه 90 درجه قرار گرفته اند.

برای سفارش ساخت انواع اتصالات لوله همین امروز با شرکت استیل کاران ماهان تماس حاصل فرمایید.

 

3.) لوله اتصال کاهنده یا Reducer 

کاهش دهنده اتصالات لوله، قطعه ای است که در خطوط لوله برای کاهش اندازه لوله از سوراخ بزرگ به سوراخ کوچک بر اساس قطر داخلی استفاده می شود. کاهش دهنده اتصالات لوله برای برآوردن نیازهای سیستم های لوله های موجود با قطرهای مختلف یا جریان هیدرولیک استفاده می شود.

لوله اتصال کاهنده یا Reducer 

4.) اتصالات کوپلینگ Coupling

کوپلر یک لوله یا لوله بسیار کوتاه با یک سوکت در یک یا هر دو انتهای آن است که به دو لوله اجازه اتصال می دهد. اتصالات کوپلینگ لوله، که به عنوان کوپلر نیز شناخته می شود، برای اتصال بخش های لوله در حالی که یکپارچگی لوله را حفظ می کند، حیاتی است. بخش لوله کشی و لوله کشی از آن سود زیادی خواهد برد. می توان از آن برای تنظیم قطر لوله استفاده کرد. همچنین می توان از آن برای رفع نشتی یا شکستگی لوله استفاده کرد.

اتصالات کوپلینگ Coupling

5.) اتصالات زانویی لوله Elbows

اتصالات زانویی لوله Elbows برای اتصال طول بین دو لوله نصب می شود تا امکان تغییر جهت را فراهم کند. این اتصالات زانویی ها معمولاً با انتهای وابستگی مشخص می شوند. برای استفاده در دماهای متوسط و بالا، از این اتصالات در ساخت لوله های تحت فشار و مخازن تحت فشار استفاده می شود.

اتصالات زانویی لوله Elbows

شرکت استیل کاران ماهان چند نوع از این اتصالات زانویی را تولید میکند که در لیست زیر می توانید مشاهده کنید :

کاربرد اتصالات لوله

انواع اتصالات لوله در ماشین آلات نساجی، صنعت نفت و گاز، سیستم های خط لوله گاز ، پزشکی، صنعت پردازش دارویی، لوله کشی سیالات، معماری مدرن، پروژه های زباله استفاده می شود.

استیل کاران ماهان تولید کننده، تامین کننده انواع اتصالات لوله

شرکت استیل کاران ماهان یکی از تولیدکنندگان پیشرو اتصالات لوله در ایران است. اتصالات لوله ما بادوام و کیفیت ساخت بالا هستند . محصولات ما شامل انواع اتصالات لوله ، اتصالات استیل ، انواع فلنج استیل و … برای ثبت سفارش یا مشاوره از طریق اطلاعات تماس با ما در ارتباط باشید .

پست های پیشنهادی

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *